Videokurzy Vnímej své tělo

Chcete Vnímej své tělo podpořit?

Chcete nás podpořit?

Milí přátelé,

klub Vnímej své tělo je od 15.3. kvůli zavedeným mimořádným opatřením uzavřen a nám se už nyní stýská… Myslíme na vás a jsme rádi, že nám technologie umožňují být s vámi v propojení alespoň ve virtuálním prostoru.

Vysíláme proto pro vás videa zdarma na webu Videokurzy Vnímej své tělo. Někteří naši lektoři pak vysílají i na našem Instagramu.
O vysílání lekce informujeme na facebooku nebo na našem instagramu a také prostřednictvím emailu. Tak se s námi prostřednictvím těchto kanálů spojte, ať vám nic neunikne :) Pokud vám emaily nechodí, přihlaste se tady.

Rádi byste Vnímej své tělo podpořili?
Moc nás těší, že se s námi takto setkáváte a cvičíte. Ještě víc nás však těší, že vám naše cvičení dělá radost. Jsme vám vděční za vaše slova podpory, která s námi sdílíte. Mnoho z vás nám také píše, že byste Vnímej své tělo rádi finančně podpořili, abychom snáze překlenuli toto období. Vážíme si toho a děkujeme!

Přispět nám můžete zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 2400455003 / 2010.
Nebo zakoupením jakéhokoliv videokurzu Vnímej své tělo.
 
Vážíme si vaší pomoci. Děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.

Zuzka a tým Vnímej své tělo ♥︎ 

VÝBĚR Z VIDEOKURZŮ VNÍMEJ SVÉ TĚLO

Kurz je určen všem ženám – maminkám, které by se postupně rády vrátily ke svému tělu, tak, jak jej obývaly před těhotenstvím a porodem. Ne náhodou se říká,…
890 Kč
Cvičení obsažená v tomto díle jsou absolutním základem našeho tělesného fungování a jejich správná aktivita by měla být přirozenou součástí našeho žití.
390 Kč
V životě se často nacházíme mimo osu nejen TĚLESNOU, ale i PSYCHICKOU. Proto je důležité najít STŘED TĚLA - naši sílu, stabilitu, základní stavební kámen pro naše tělo.
290 Kč
Základní kurz jehož součástí je základní stavební pilíř Vnímej své tělo, který představuje absolutní základ našeho tělesného fungování.
990 Kč
Tento kurz je zaměřený pro ty, kteří tráví mnoho času sezením a tělo potřebuje rozhýbat.
690 Kč
Pánevní dno je zámkem pro cirkulaci energie v těle, dělí naše tělo na horní a dolní polovinu, patří mezi svaly hlubokého stabilizačního systému „CORE“.
190 Kč

PLACENÉ LEKCE

Přednáška Evy Kovářové. 15 Zásad zdravého zažívání a 15 zvyků, které trávení oslabují. První ze 3 přednášek týkající se vhodného stravování a životního stylu dle ajurvédy. Podpoř své zdraví a imunitu…
90 Kč
Lekce se Zuzanou Bičíkovou. Sedmá a poslední ze série ranních rozcviček je svou náplní zcela odlišná od předchozích. Nebudeme cvičit v pohybu, ale ve statické pozici přeneseme pozornost…
120 Kč
Marcela Magdaléna Masopustová pro vás připravila krátké video pro vaši domácí praxi k uvolnění těla a mysli. Pomocí vědomého dechu a vedené pozornosti do těla, za doprovodu jemného…
120 Kč