Jóga ve dvou

s Evou Kovářovou a Zuzanou Bičíkovou

SESTAVA BEZ POMŮCEK

Chcete nás podpořit?

Milí přátelé,

klub Vnímej své tělo je kvůli zavedeným mimořádným opatřením uzavřen… Myslíme na vás a jsme rádi, že nám technologie umožňují být s vámi v propojení alespoň ve virtuálním prostoru.

Vytvořili jsme pro vás proto videa zdarma na webu Videokurzy Vnímej své tělo
O nových lekcích informujeme na facebooku nebo na našem instagramu a také prostřednictvím emailu. Tak se s námi prostřednictvím těchto kanálů spojte, ať vám nic neunikne 🙂 Pokud vám emaily nechodí, přihlaste se tady.

Rádi byste Vnímej své tělo podpořili?
Moc nás těší, že se s námi takto setkáváte a cvičíte. Ještě víc nás však těší, že vám naše cvičení dělá radost. Jsme vám vděční za vaše slova podpory, která s námi sdílíte. Mnoho z vás nám také píše, že byste Vnímej své tělo rádi finančně podpořili, abychom snáze překlenuli toto období. Vážíme si toho a děkujeme!

Přispět nám můžete zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 2400455003 / 2010.
Nebo zakoupením jakéhokoliv videokurzu Vnímej své tělo.
 
Vážíme si vaší pomoci. Děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Lekce se Zuzanou Bičíkovou. Sedmá a poslední ze série ranních rozcviček je svou náplní zcela odlišná od předchozích. Nebudeme cvičit v pohybu, ale ve statické pozici přeneseme pozornost…
Základní kurz jehož součástí je základní stavební pilíř Vnímej své tělo, který představuje absolutní základ našeho tělesného fungování.
Tento kurz je zaměřený pro ty, kteří tráví mnoho času sezením a tělo potřebuje rozhýbat.