Lekce Uvolnění zadní, přední a boční tělesné linie

Zuzana Bičíková

Sestava působí na mnoho silných potlačovaných emocí, které se do těchto oblastí somatizují, jsou jimi například zlost, ctižádost, či zhrzené sebevědomí a přílišné ambice.

Cvičte proto s odevzdaností a nikoliv pocitem se co nejvíce protáhnout. Dýchejte do míst, kde cítíte napětí a uvolňujte se.

Ke cvičení si připravte pěnovou destičku nebo složenou deku a jóga popruh nebo pásek od županu :-)

Chcete nás podpořit?

Milí přátelé,

klub Vnímej své tělo je od 15.3. kvůli zavedeným mimořádným opatřením uzavřen a nám se už nyní stýská… Myslíme na vás a jsme rádi, že nám technologie umožňují být s vámi v propojení alespoň ve virtuálním prostoru.

Vysíláme proto pro vás videa zdarma na webu Videokurzy Vnímej své tělo. Někteří naši lektoři pak vysílají i na našem Instagramu.
O vysílání lekce informujeme na facebooku nebo na našem instagramu a také prostřednictvím emailu. Tak se s námi prostřednictvím těchto kanálů spojte, ať vám nic neunikne :) Pokud vám emaily nechodí, přihlaste se tady.

Rádi byste Vnímej své tělo podpořili?
Moc nás těší, že se s námi takto setkáváte a cvičíte. Ještě víc nás však těší, že vám naše cvičení dělá radost. Jsme vám vděční za vaše slova podpory, která s námi sdílíte. Mnoho z vás nám také píše, že byste Vnímej své tělo rádi finančně podpořili, abychom snáze překlenuli toto období. Vážíme si toho a děkujeme!

Přispět nám můžete zasláním jakékoliv částky na číslo účtu 2400455003 / 2010.
Nebo zakoupením jakéhokoliv videokurzu Vnímej své tělo.
 
Vážíme si vaší pomoci. Děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.