Videokurzy Vnímej své tělo

Vedená relaxace

Oči = spokojenost

Relaxaci vede Eva Kovářová
Délka relaxace: 11 minut

Uvolnění části těla

Relaxaci vede Eva Kovářová
Délka relaxace: 21 minut

Co se děje v klubu Vnímej své tělo

Křídla Orla v pažích

20.9.Vnímej své tělo
Během tohoto pohybového semináře se budou prolínat různé cvičební techniky a směry vedoucí ke zdraví, síle, pružnosti, pohyblivosti, hbytosti, stabilitě, pevnosti ale také lehkosti, rovnováhy, jemnosti, vědomého uvolnění, klidu a v neposlední řadě trpělivosti.
Celodenní seminář věnovaný komplexnímu cvičení pánevního dna. Pánevní dno je zámkem pro cirkulaci energie v těle… dělí naše tělo na horní a dolní polovinu, patří mezi svaly hlubokého stabilizačního systému „CORE“. Celodenní seminář přináší komplexní cvičení, které je šité přímo na míru Vašim potřebám.

Rozkvétání ženy

22.9.Vnímej své tělo
Setkání je určeno ženám, které si přejí porozumět samy sobě. Také se chtějí naladit na ženskost a ženské vyzařování. Nebojte, neznamená to, že musíte nosit jen sukně. Naopak, najdete samu sebe ve svém vlastním ženství, celkově se vám uleví a nebudete se dostávat do nečekaných emočních propadů. Setkání je určeno ženám, které se potřebují spojit se svou vnitřní silou a zároveň si chtějí uchovat ženské vyzařování. Naučíte se řešit nepříjemné a krizové situace. Zachováte si však přirozené vyzařování a nebudete muset jít do zbytečné hrubosti.